وبلاگ

سیمان سفید|خرید و فروش سیمان سفید|شرکت توزیع سیمان

سیمان سفید مهم ترین بخش برای نمای ساختمانسیمان سفید یکی از اجزای مهم در ساختمان سازی است که با توجه به نوع آن کاربرد های زیادی دارد. یکی از مهمترین کاربردهای آن سفید کردن دیوار ها است. این ماده چسبده از آهک رس و سیلیس و .. ساخته شده است که با ترکیب مقداریسنگ گچ انواع آن تولید می شود.در صنایع ساختمان سازی، سیمان به ماده ای گفته می‌شود که برای چسباندن مصالح ساخت وساز به همدیگر از قبیل سنگ و شن ، ماسه ، آجر و... بکار می‌رود و ترکیبات اصلی سیمان مواد آهکی هستند.سیمان سفید برای اهداف سازه ای اصلا مناسب نیست و معمولا در کارهای بنایی مانند بندکشی کاشی و در بعضی مواقع آجر و مصالح ساختمانی مشابه، و تولید قطعات بنایی غیرباربر و معمولا در بخش هایی از کار که نما دارد  استفاده می شود. سیمان سفید معمولا با پودر سنگ ترکیب می گردد. باید اشاره کرد سیمان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است که از زمان های خیلی دور مورد استفاده انسان ها بوده است. شاید جالب باشد که بدانید  قدیمی ترین نوع سیمان که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته میشده، گل بوده است. کشورمان ایران سیزدهمین کشور جهان است که در تولید وتوزیع سیمان باکیفیت نقش بسزایی دارد

رنگ سفید حاصل در سیمان سفید مانند سیمان سفید اکباتان ناشی از استفاده از سنگ گچ و کم کردن درصد آهن و منیزیم موجود در آن است که این درصد باید کمتر از 8 باشد. وجود سنگ گچ در سیمان علاوه بر رنگ سفید به افزایش مقاومت و گیرش سیمان سفید کمک می کند.

به دلیل اینه که تولید سیمان سفید بسیار پیچیده است دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع سیمان است.

کاربرد سیمان سفید

استفاده در نما و فضاهای داخلی

برای ساخت موانع موجود در بزرگ راه ها

به عنوان پودر بندکشی بین درزهای سرامیک و ..

ساخت پانل های پیش ساخته

 


درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی شاهین با ۲۰ سال سابقه در زمینه خرید وفروش انواع مصالح ساختمانی درغرب تهران و حومه به صورت عمده به مصالح فروشی ها و خرده به ساختمانها با نازلترین قیمت میباشد. افتخار ما خدمات به موقع به مشتریان با نازلترین قیمت میباشد.

اطلاعات تماس

آدرس : انتهای اشرفی اصفهانی , بلوار سیمون بولیوار , کوچه سجاد , دومین کوچه سمت چپ , پلاک ۶
تلفن : ۴۴۸۰۶۳۰۳ - ۴۴۸۱۹۵۰۱ - ۰۹۱۲۴۶۴۶۷۲۶
ایمیل : info@masalehshahin.com

نقشه