گچ

 گچ سمنانگچ ماده ای معدنی است که بصورت سنگ گچ در طبیعت یافت می شود،.سنگ گچ کلسیم سولفات طبیعی می باشد که یه شکل بلورهای متفاوتی است و به عنوان یک ماده طبیعی از لحاظ فراوانی در طبیعت در رتبه پنجم قرار دارد. بیشترین کاربرد گچ در صنعت ساختمانی است. جزء سنگهای رسوبی محسوب می شود.برا آشنایی با انواع گچ از جمله گچ سمنان به سایت مصالح ساختمانی شاهین مراجعه کنید.برای اینکه سنگ گچ را به گچ تبدیل کنند یکسری مراحل باید طی شود : ابتدا سنگ گچ را از معدن استخراج می کنند و به کارخانه ارسال می کنند تا توسط سنگ شکن به قسمتهای کوچکتری تقسیم شود و بعد آنها را به سنگ شکن فکی انتقال می دهند تا ریزتر شوند و بعد آنها را به سوله می فرستند تا بروی تسمه نقاله قرار گیرند تا به کوره آجرپزی فرستاده شوند دمای کوره 180 درجه سانتی گراد است و مواد آنجا پخته می شود تا به شکل پودر درآید.
انواع سنگ گچ :سنگ‌گچ بلوری : متشکل شده از هیدروسولفات کلسیم است که در طبیعت صورت لایه لایه و یا به صورت سنگ ابریشمی یافت می شود .سنگ‌گچ غیر بلوری : بیشترین استفاده این نوع سنگ‌گچ برای تولید گچ است و در طبیعت این نوع سنگ گچ به وفور پیدا می شود .سنگ‌گچ مرمری : در صنعت ساختمان  زیاد استفاده نمی شود و بیشتر برای تولید وسایل تزئینی به کار برده می شود.سنگ‌گچ خالص : این سنگ گچ در طبیعت به صورت خالص یافت نمی شودوبه صورت ترکیب با آهک ، خاک رس یا کربن می باشد و رنگ آن سفید است   

کاربرد گچ 

 ساختمان سازی ، پزشکی ،کشاورزی، کاغذ سازی ، صنعت کاشی ، سیمان وشیشه گری و ...
گچ گیپسوم ، گچ سیمان ، گچ مقاوم در برابر حرارت از انواع گچ هستند .
شرایط نگهداری گچ :اگر به شکل فله باشد باید سریع استفاده شود و اگر پاکتی باشد تا یک سال می توان از آن نگهداری کرد.
مصالح ساختمانی شاهین از طریق فروش اینترنتی گچ سمنان رابا بهترین کیفیت عرضه می کند.
 

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی شاهین با ۲۰ سال سابقه در زمینه خرید وفروش انواع مصالح ساختمانی درغرب تهران و حومه به صورت عمده به مصالح فروشی ها و خرده به ساختمانها با نازلترین قیمت میباشد. افتخار ما خدمات به موقع به مشتریان با نازلترین قیمت میباشد.

اطلاعات تماس

آدرس : انتهای اشرفی اصفهانی , بلوار سیمون بولیوار , کوچه سجاد , دومین کوچه سمت چپ , پلاک ۶
تلفن : ۴۴۸۰۶۳۰۳ - ۴۴۸۱۹۵۰۱ - ۰۹۱۲۴۶۴۶۷۲۶
ایمیل : info@masalehshahin.com

نقشه