پنل گچی

پنل گچی اماده جهت سهولت در اجراپنلگچی محصولی است که با توجه به بار زیادی که از دوش مهندسین ساختمان و معماران برداشته است با حداکثرکارایی در جهت سبک سازی ساختمان، ضد زلزله و دوام و پایداری مناسب می باشد
پانل گچی یا دیوار گچی پیش ساخته یک نام عمومی برای مجموعه از محصولات است که از مخلوط آب و گچ تهیه می شوند و ذرات گچ ان نسبت به گچ هایی که در ساختمان استفاده میشود ریز تر است. این پانل ها دارای پایه ای گچی هستند اما سطح رویی آن ها می تواند با مواد دیگری مانند کاغذ یا فایبرگلاس پوشانده شده باشد. دیوارهای گچی پیش ساخته به صورت یکپارچه ساخته می شوند. پانل گچی یا دیوار گچی پیش ساخته  درتولید خود داخل کارخانه ها از مخلوط آب و گچ که اندازه دانه های گچ آن نسبت به گچ معمولی ساختمانی ریزتر است، تولید می شود. دربلوک گچی ممکن است از الیاف، پرکننده ها، سنگدانه ها یا سایر افزودنی های غیرزیان آور استفاده شود

شرکت های تولید کننده دیوار های گچی اقدام به تولید دیوار های گچی با استاندارد به ابعاد 6/66 *50 و با دو ضخامت 7 و 8 سانتیمتری نموده‌اند.

ویژگی ها و مزایای دیوارر یا همان پنل گچی 

سبک بودن ، نصب سریع و آسان ، داشتن صرفه اقتصادی ، افزایش سطح مفید ، سهولت لوله گذاری و جا سازی کلید و پریز از مزایای این محصول می باشد.

تیغه حاصل از بلوک گچی بطول ۶ متر و ارتفاع ۵/۳ متر نیاز به هیچگونه تقویت کننده ای ندارد.

بلوک گچی تا ارتفاع ۳ متر قابلیت تحمل هر مقدار فشار باری را دارد و امکان نصب سرویس های بهداشتی و حتی کابینت را دارا می باشد .

شرکت های تولید کننده دیوار های گچی برای پاسخگویی به این نیاز اقدام به تولید دیوار های گچی با استاندارد (گرلاخ آلمان) به ابعاد 6/66 *50 و با دو ضخامت 7 و 8 سانتیمتری نموده‌اند.


درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی شاهین با ۲۰ سال سابقه در زمینه خرید وفروش انواع مصالح ساختمانی درغرب تهران و حومه به صورت عمده به مصالح فروشی ها و خرده به ساختمانها با نازلترین قیمت میباشد. افتخار ما خدمات به موقع به مشتریان با نازلترین قیمت میباشد.

اطلاعات تماس

آدرس : انتهای اشرفی اصفهانی , بلوار سیمون بولیوار , کوچه سجاد , دومین کوچه سمت چپ , پلاک ۶
تلفن : ۴۴۸۰۶۳۰۳ - ۴۴۸۱۹۵۰۱ - ۰۹۱۲۴۶۴۶۷۲۶
ایمیل : info@masalehshahin.com

نقشه