سیمان

سیمان سفید بنوید|خریدو فروش سیمان سفید|توزیع سیمان

سیمان سفید بنویدسیمان ها انواع مختلفی دارند که دراین متن به توضیح در مورد سیمان سفید میپردازیم . سیمان سفید یکی از گران قیمت ترین سیمان های موجود می باشد که برای مصارف خاصی با کمترین رنگدانه های اکسید فلزی از آن استفاده می شود ، سیمان‌سفید از آهک خالص و رس بوجود آمده است و مقاومت آن همانند سیمان معمولی است.
در مراحلی که منجر به تولید سیمان سفید می شود مواد افزودنی سفید کننده ای به آن اضافه می کنند و مقدار آهن و منیزیوم را به 8 درصد کاهش می دهند تا رنگ آن سفید شود ، اگر بخواهند رنگ سفید آن را بیشتر کنند از سنگ آهک ، رنگدانه های سفید ،سنگ گچ و ... استفاده می شود . همچنین برای تولید سیمان های دیگر برای دستگاه ها ازسوخت با دوده استفاده می کنند که برای تولید کردن سیمان سفید به این شکل نیست .
یکی از دلایلی که باعث می شود از سیمان سفید استفاده کنیم رنگ سفید آن است که با همه رنگها به راحتی ترکیب می شود و همچنین در ساخت و سازهایی که زیبایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است استفاده می شود ولی معمولا برای کارهای معمولی زیاد از آن استفاده نمی شود زیرا هزینه آن خیلی بالا است و از نظر خواص تفاوتی با سیمان های معمولی ندارد.سیمان بنوید یکی از بهترین نوع سیمان های موجود در بازار می باشد.

ویژگی سیمان سفید

ویژگی های سیمان سفید مثل سیمان معمولی خاکستری رنگ است و تنها تفاوتی که با هم دارند رنگ آنها است ،رنگ سیمان ها با توجه به مواد خامی که از آن تشکیل شده اند و مراحل تولید آنها قابل تغییر است که آهن و منگز در تغییر رنگ سیمان تأثیر بسزایی دارند .شرکت مصالح ساختمانی شاهین یکی از عرضه کنندگان با تجربه و معتبر سیمان سفید بنوید با قیمت بسیار مناسب و به صرفه  می باشد.
 

درباره ما

شرکت پخش مصالح ساختمانی شاهین با ۲۰ سال سابقه در زمینه خرید وفروش انواع مصالح ساختمانی درغرب تهران و حومه به صورت عمده به مصالح فروشی ها و خرده به ساختمانها با نازلترین قیمت میباشد. افتخار ما خدمات به موقع به مشتریان با نازلترین قیمت میباشد.

اطلاعات تماس

آدرس : انتهای اشرفی اصفهانی , بلوار سیمون بولیوار , کوچه سجاد , دومین کوچه سمت چپ , پلاک ۶
تلفن : ۴۴۸۰۶۳۰۳ - ۴۴۸۱۹۵۰۱ - ۰۹۱۲۴۶۴۶۷۲۶
ایمیل : info@masalehshahin.com

نقشه